Як боротися з гіподинамією: поради фітнес-тренера
Як боротися з гіподинамією: поради фітнес-тренера
Як врівноважити розумову роботу невеликими вправами
Влаштовуйте собі физминутки
«Ми писали, ми писали, наші пальчики втомилися ...» - пам'ятаєте гімнастику, яку робили в дитинстві? Кожні 30 хвилин «вимикається» з роботи хоча б на п'ять хвилин, виконуючи прості базові вправи: присідання, віджимання, нахили, крок. А потім повертайтеся до справ.

Виконуйте вправи сидячи
У всіх таке було: якщо, наприклад, довго спиратися на руку, вона затікає, ви перестаєте її відчувати, відчуваєте поколювання. Іннервації м'язів і кровотоку немає. Через сидяче положення, до якого мозок і тіло дуже швидко звикають (як і до всього, що зручно!) Сідничний м'яз весь час «притиснут». Наш організм, грубо кажучи, думає, що вона йому не потрібна. Тому, якщо ви багато сидите, готуйтеся до того, що активація великого сідничного м'яза займе дуже тривалий час. І рухайтеся, коли сидите, - вдома, в офісі, в автомобілі.

Купіть інвентар для домашніх тренувань
Компактні бігові доріжки, гребні та велотренажери, ейрбайкі, скакалки, степпери, бодибари, амортизатори, обручі і шведська стінка вирішують проблему малої рухливості особливо в період холодів.

Не нехтуйте персональним тренінгом

Багато недосвідчених клієнтов під час онлайн-тренувань додатково навантажують м'язи, наприклад, обважнювачами. Що виходить? На кшталт «качали» сідниці, а болить пахова область. Або, маючи «перекоси» таза, людина робить відведення стегна і одну половину тіла починає тонізувати, а другу, навпаки, недонагружать. Це лише кілька проблем, з якими допоможе впоратися досвідчений персональний тренер.

Потрібно розуміти, що ви їсте
Всі проблеми, пов'язані з набором ваги, починаються з неправильного харчування. При цьому звичайній людині педантично рахувати калорії необов'язково - залиште це бодібілдерам, які прагнуть мати «сухе» рельєфне тіло; досить розуміти, що ви їсте, і стежити за базальним обміном. Це - то кількість калорій, яке організм витрачає в стані спокою, щоб існувати повноцінно. Зазвичай воно становить від 1400 до 1600 ккал при вазі людини від 60 до 80 кг. Якщо додати до цього розумову і фізичну активність, на які теж потрібна енергія, калораж складе близько 2000 ккал.

Позбавтеся від швидких емоцій, які дають прості вуглеводи, - це залежність.
Для активності необхідні збалансоване і різноманітне харчування і дотримання співвідношення БЖВ (білки, жири, вуглеводи). Орієнтуйтеся на п'ять прийомів їжі: сніданок / обід / вечеря і два перекуси. Спочатку важко перебудуватися і хочеться «під'їдати» в Макдональдсі, тому що організм просить швидких емоцій. Але з часом все стане на свої місця: після активного годинного тренування хотітися не буде навіть кока-коли.

Відмовтеся від шкідливих звичок. Вони дають відчуття ейфорії, тим самим «гасять» активність.
Відмовтеся від шкідливих звичок. Вони дають відчуття ейфорії, тим самим «гасять» активність.
Made on
Tilda